Kilka faktów odnośnie metody

Zdecydowanie najszybciej języka obcego można nauczyć się przebywając za granicą i otaczając się językiem obcym na co dzień. Co jednak w sytuacji kiedy przebywamy w ojczystym kraju i chcemy nauczyć się języka obcego?

Odpowiedzią jest metoda immersji, czyli zanurzenia się w języku. Właśnie dlatego powstała metoda immersji językowej aby móc maksymalnie stworzyć warunki do nauki języka obcego dla osób które nie mogą pozwolić sobie na wyjazd bądź wielogodzinną naukę z lektorem w szkole językowej.

 

Efektywnie oraz trwale - dlaczego warto?

Zapewne miałeś w swoim życiu styczność nauką języka obcego. Jesteśmy przekonani że wielokrotnie zdarzyło Ci się usłyszeć od innych że do skutecznej nauki potrzeba dużej ilości czasu a nauka może trwać latami. Dodatkowo często nauka połączona jest z koniecznością zakupu ogromu - książek, fiszek oraz innych materiałów do nauki języka obcego. Jest to nieprawdą - podstawą skutecznej nauki jest zaangażowanie które w połączeniu z nowoczesnymi metodami sprawiają że możemy opanować wybrany język obcy w bardzo szybkim tempie. W zależności od poziomu opanowanie jednego poziomu tj. A1, A2, B1, B2 - nie powinno trwać dłużej niż 2 miesiące. Dodatkowo może to być efektywna oraz trwała nauka.

 

Skuteczność metody immersji-językowej polega na wykształcaniu w mózgu kursanta odpowiednich schematów które pozwalają przyswajać najważniejsze zwroty, wyrażenia oraz formy w sposób naturalny i automatyczny - przypomina to naukę ojczystego języka. Wystarczy otaczać się językiem obcym aby nasz mózg zaadoptował się do nauki i opanował język obcy.

 

Metoda pozwala na naukę języka obcego w dowolnym czasie oraz miejscu. Niewątpliwą zaletą jest możliwość samodzielnego ustalania czasu nauki, uczymy się wtedy kiedy mamy na to chęć.

 

Kurs kładzie w głównej mierze nacisk na praktyczną znajomość języka obcego, tak aby być w stanie rozumieć co mówią do nas inni ale również potrafić wysławiać się w języku obcym.

 

Dzięki metodzie kursant poznaje wszelkie składowe języka obcego takie jak - właściwe akcentowanie, pisownie, zasady gramatyczne oraz prawidłowe konstruowanie zdań.

 

Aby móc rozpocząć skuteczną naukę języka obcego z naszą metodą potrzebujesz około 45-60 minut dziennie. Ucząc się systematycznie po miesiącu nauki osiągniesz lepsze rezultaty niż na 3 miesięcznym kursie w szkole językowej.

 

Pamiętaj, że do nauki języka potrzebna jest systematyczność. Korzystając z metody immersji możesz szybko przyzwyczaić się do zmian i nie będziesz zauważać, kiedy się uczysz, a twoje umiejętności językowe będą się polepszać. Immersja jest naturalnym sposobem na naukę – dlatego też lekcje opracowane naszą metodą doskonale wpasowują się w jej filozofię. Skontaktuj się z nami, a doradzimy Ci, jak możesz skutecznie uczyć się języków obcych.

Infolinia: 734 565 446
pn. - pt. : 8:00 - 16:00
sb.: nieczynne
Adres korespondencyjny:
ul. Pory 78,
02-757 Warszawa
Biuro Obsługi Klienta
bok@szkoleniajezykowe.eu
Chcesz uzyskać więcej informacji? Napisz do nas
Płatność i dostawa
Copyright © 2021 WAXY. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Na górę strony