Poznaj Nas

W naszej działalności skupiamy się na szerzeniu oraz propagowaniu nauki pośród społeczeństwa wśród różnych grup demograficznych. Motywem przewodnim naszej pracy jest nauka języków obcych, szkolenia związane z sektorem IT oraz pomoc dla młodzieży poprzez bezpłatne dostarczanie materiałów edukacyjnych w formie pomocy bezzwrotnej. Każdego dnia staramy się rozwijać i promować edukacje.

 

 

Na chwile obecną w głównej mierze skupiamy się na promowaniu autorskiej metody nauczania języków obcych. Metoda immersji-językowej o której mowa, to absolutnie innowacyjne narzędzie do skutecznej nauki języków obcych. Jest to nowość z zakresu nauki, która pozwala zrewolucjonizować dotychczasowy pogląd na temat skutecznej i trwałej nauki języków obcych.

 

Metoda immersji-językowej jest wyjątkowa ponieważ pozwala na całkowite zanurzenie się w języku obcym wywołując efekt tzw. immersji. Metoda opracowana jest z myślą o osobach które chcą nauczyć się języka skutecznie w możliwie krótkim okresie czasu i zachowaniem wysokiej etyki nauki. W ofercie dostępnych jest 5 języków obcych o zróżnicowanym poziomie zaawansowania. Są to kursy języka - angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego oraz francuskiego.

 

Metoda opracowana została przez kadrę wykwalifikowanych lingwistów oraz metodyków z prestiżowej międzynarodowej szkoły językowej. Kurs to dzieło zasłużonych specjalistów z zakresu nauki, dzięki czemu kursanci uzyskują gwarancję co do skuteczności takiej formy nauczania.

 

Dotychczas z metody skorzystało kilka tysięcy osób, naszym zadaniem jest propagowanie oraz docieranie do jak największej ilości osób każdego dnia.

 

Zespół naszych specjalistów służy Ci pomocą w kwestii doboru odpowiedniego szkolenia językowego. Z przyjemnością udzielimy również rad jak i wskazówek w jaki sposób skutecznie uczyć się języków obcych bez względu ,czy jest to nauka od podstaw czy poziom zaawansowany.

 

Rozpocznij naukę języka obcego już teraz i przekonaj się że metoda immersji-językowej jest wyjątkowa. Powodzenia!

Infolinia: 734 565 446
pn. - pt. : 8:00 - 16:00
sb.: nieczynne
Adres korespondencyjny:
ul. Pory 78,
02-757 Warszawa
Biuro Obsługi Klienta
bok@szkoleniajezykowe.eu
Chcesz uzyskać więcej informacji? Napisz do nas
Płatność i dostawa
Copyright © 2021 WAXY. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Na górę strony