Język angielski - poziom zaawansowany

Angielski
poziom zaawansowany
DARMOWA DOSTAWA
Cena kursu
1598 PLN
zamów kurs

Kurs angielskiego dla zaawansowanych (B1-B2)

Opanuj język angielski z metodą immersji-językowej. Nasza metoda pozwoli Ci opanować język angielski na oczekiwanym poziomie w sposób efektywny oraz trwały w możliwie najszybszym tempie. Nasze kursy kładą nacisk na praktyczną znajomość języka obcego.

Materiał zawarty jest na nośniku danych DVD oraz udostępniany jest w formie unikalnego linku aktywacyjnego do nauki mobilnej. Kurs składa się z 40 dedykowanych, unikalnych lekcji o zróżnicowanej tematyce. Więcej informacji uzyskasz kontaktując się z nami poprzez formularz kontaktowy. Nasz zespół ciągle opracowuje nowe materiały, nasza oferta jest aktualizowana.  

 

Co otrzymujesz: 

  • 30 lekcji tematycznych języka angielskiego o zróżnicowanej tematyce (dla innych języków również)
  • Dostęp do kursu w formie fizycznej jako nośnik DVD oraz w formie cyfrowej w postaci linku aktywacyjnego do pobrania online
  • Pełne wsparcie naszego zespołu Obsługi Klienta
  • Podręcznik z zeszytem ćwiczeń
     

Jakie osiągniesz korzyści dzięki nauce:

Zasób słownictwa:
Poznasz kilka tysięcy zwrotów, słów oraz wyrażeń podzielonych tematycznie. Zasób słownictwa w zależności od poziomu obejmuje zakres od A1 (podstawy) do B2 (zaawansowany).

 

Swoboda komunikacji:
Kurs kładzie nacisk na swobodę komunikacji oraz umiejętność rozumienia oraz rozmawiania w wybranych języku obcym. Kurs dedykowany jest dla osób którym zależy na praktycznej znajomości języka obcego.

 

Zasady gramatyczne:
Metoda pozwala w sposób praktyczny na przykładach opanować zasady gramatyczne które poznajemy w praktyce.

 

Komentarze
Sylwester
Wtorek 10.03.2020
Matko co ja się nameczylem z tym diabelskim jezykiem… w koncu poznałem go dzieki tej metodzie
Kasia
Niedziela 15.03.2020
Miałam tak samo. Za nic nie moglam pojac tego jezyka mimo, ze się uczylam bardzo dlugo. Chciałam wyjechać do niemiec dorobić przed studiami no i pojechałam z kolezanka, ale ja za bardzo się z nimi dogadać nie moglam. Teraz się nauczyłam w joncu w miesiac! I znow pojade na wakacje, bo pieniadze dobre.
Magda
Czwartek 19.03.2020
Marzylo mi się stanowisko asystenckie w dużej firmie, ale wymogiem był jezyk niemiecki. Trochę mi się spieszylo z nauka, bo wiadomo, nabor nie trwa wiecznie. Dzieki metodzie audiolingwalnej poznałam go w nieco ponad miesiac i dostalam prace! Teraz zaczynam poziom zaawansowany.
Olek
Środa 25.03.2020
Super metoda, polecam każdemu. Dzieki niej można bardzo szybko nauczyc się wuelu jezykow obcych ja już się nauczylem angielskiego, niemieckiego i teraz będę wloskiego.
Klaudia
Niedziela 12.04.2020
Jestem bardzo zadowolona z kursu. Nie dosc ze szybko i trwale to jeszcze tanio. Bo jak się policzy ile trzeba wydac na kursy stacjonarne to się okazuje ze ten kurs kosztuje grosze.
Alicja
Wtorek 14.04.2020
Tez jestem bardzo zadowolona z kursu i każdemu bardzo polecam. Teraz zaczynam poziom zaawansowany.
Dodaj swój komentarz
Twój adres e-mail nie będzie widoczny publicznie.
Infolinia: 734 565 446
pn. - pt. : 8:00 - 16:00
sb.: nieczynne
Adres korespondencyjny:
ul. Pory 78,
02-757 Warszawa
Biuro Obsługi Klienta
bok@szkoleniajezykowe.eu
Chcesz uzyskać więcej informacji? Napisz do nas
Płatność i dostawa
Copyright © 2021 WAXY. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Na górę strony