Język francuski

Francuski
poziom podstawowy
DARMOWA DOSTAWA
Cena kursu
1598 PLN
zamów kurs

Kurs francuskiego dla początkujących (A1-A2)

Czy istnieje bardziej romantyczny język niż francuski? Uważa się, że to język czystej miłości, który choć piękny, to jednak trudny do zrozumienia, zwłaszcza w mowie. Kurs immersji-językowej pozwoli Ci poznać specyficzną wymowę francuską i w praktyczny sposób przygotuje Cię do posługiwania się nią na co dzień.

40 unikalnych lekcji umożliwią Ci osłuchanie się z językiem, dlatego bez problemu zaczniesz rozumieć ze słuchu francuskie konwersacje, teksty piosenek i filmów. Zaczniesz posługiwać się językiem miłości szybciej niż się spodziewasz, ucząc się go łatwo i przyjemnie.

 

Co otrzymujesz: 

  • Płytę DVD z 40. unikalnymi lekcjami metodą immersji-językowej
  • Przystępną formę nauki, dzięki której nie potrzebujesz marnować swojego czasu
  • Uczysz się kiedy i jak chcesz – w domu, drodze do pracy czy kolejce do lekarza
  • Skuteczną metodę nauki, z którą szybko przyswoisz język francuski

 

Czego się nauczysz:

Słownictwa
Nauczysz się praktycznego, używanego na co dzień słownictwa – zarówno w mowie, jak i w piśmie. Dowiesz się, jak poprawnie budować zdania i komunikować się w języku francuskim.

 

Poprawnej wymowy i rozumienia ze słuchu
Imersja, na której opiera się kurs, pozwoli Ci dokładnie poznać francuski akcent, poprawnie wymawiać słowa i układać konstrukcje zdaniowe w tym języku. Poza tym doskonale osłuchasz się z językiem, dlatego nie będziesz miał problemu ze zrozumieniem go ze słuchu.

 

Gramatyki
Z kursem immersji-językowej poznasz gramatykę języka francuskiego na poziomie podstawowym. Dzięki temu zaczniesz poprawnie układać konstrukcje zdaniowe.

 

Komentarze
Sylwester
Wtorek 10.03.2020
Matko co ja się nameczylem z tym diabelskim jezykiem… w koncu poznałem go dzieki tej metodzie
Kasia
Niedziela 15.03.2020
Miałam tak samo. Za nic nie moglam pojac tego jezyka mimo, ze się uczylam bardzo dlugo. Chciałam wyjechać do niemiec dorobić przed studiami no i pojechałam z kolezanka, ale ja za bardzo się z nimi dogadać nie moglam. Teraz się nauczyłam w joncu w miesiac! I znow pojade na wakacje, bo pieniadze dobre.
Magda
Czwartek 19.03.2020
Marzylo mi się stanowisko asystenckie w dużej firmie, ale wymogiem był jezyk niemiecki. Trochę mi się spieszylo z nauka, bo wiadomo, nabor nie trwa wiecznie. Dzieki metodzie audiolingwalnej poznałam go w nieco ponad miesiac i dostalam prace! Teraz zaczynam poziom zaawansowany.
Olek
Środa 25.03.2020
Super metoda, polecam każdemu. Dzieki niej można bardzo szybko nauczyc się wuelu jezykow obcych ja już się nauczylem angielskiego, niemieckiego i teraz będę wloskiego.
Klaudia
Niedziela 12.04.2020
Jestem bardzo zadowolona z kursu. Nie dosc ze szybko i trwale to jeszcze tanio. Bo jak się policzy ile trzeba wydac na kursy stacjonarne to się okazuje ze ten kurs kosztuje grosze.
Alicja
Wtorek 14.04.2020
Tez jestem bardzo zadowolona z kursu i każdemu bardzo polecam. Teraz zaczynam poziom zaawansowany.
Dodaj swój komentarz
Twój adres e-mail nie będzie widoczny publicznie.
Infolinia: 734 565 446
pn. - pt. : 8:00 - 16:00
sb.: nieczynne
Adres korespondencyjny:
ul. Pory 78,
02-757 Warszawa
Biuro Obsługi Klienta
bok@szkoleniajezykowe.eu
Chcesz uzyskać więcej informacji? Napisz do nas
Płatność i dostawa
Copyright © 2021 WAXY. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Na górę strony