Język niemiecki podstawowy

Niemiecki
poziom podstawowy
DARMOWA DOSTAWA
Cena kursu
1598 PLN
zamów kurs

Kurs niemieckiego dla początkujących (A1-A2)

Znajomość niemieckiego staje się coraz cenniejszą umiejętnością, zwłaszcza w biznesie. Opracowany przez nas kurs sprawia, że niemieckie słownictwo przestaje być odpychające, a nauka staje się prosta i przyjemna.

Przekonaj się sam, jak niemieckojęzyczne zwroty i słowa same zaczną układać się w Twojej głowie. Kurs immersji-językowej pozwoli Ci opanować język na poziomie podstawowym i swobodnie wykorzystywać go w praktyce. Poznasz najczęściej używane zwroty, dostosowane do codziennych sytuacji. Przekonaj się, że nauka niemieckiego nie musi być skomplikowana.

 

Co otrzymujesz: 

  • 40 lekcji na płycie DVD z niezawodną metodą immersji-językowej
  • Kompletną wiedzę na temat automatycznej nauki języków
  • Możliwość nauki w każdej wolnej chwili – domu, kolejce u lekarza czy podróży
  • Niezawodną metodę nauki, z którą przyswoisz język na poziomie podstawowym w zaledwie 40 dni

 

Czego się nauczysz:

Słownictwa
Z kursem poznasz praktyczne zwroty i słownictwo niemieckie, które pozwolą Ci na swobodną komunikację w codziennych sytuacjach.

 

Poprawnej wymowy i swobodnej komunikacji
Kurs immersji-językowej opiera się na imersji, czyli totalnym zanurzeniu w języku. Dzięki temu poznasz właściwy akcent niemiecki, słuchając opracowanych przez native speakerów dialogów. Przełamiesz też barierę językową, dzięki czemu rozmowy w obcym języku nie będą dla Ciebie problemem.

 

Gramatyki
W procesie imersji Twój mózg zacznie przyswajać niemiecką gramatykę w automatyczny sposób. Poprzez osłuchanie zaczniesz rozumieć skomplikowaną gramatykę, posługując się nią naturalnie podczas konwersacji.
Komentarze
Sylwester
Wtorek 10.03.2020
Matko co ja się nameczylem z tym diabelskim jezykiem… w koncu poznałem go dzieki tej metodzie
Kasia
Niedziela 15.03.2020
Miałam tak samo. Za nic nie moglam pojac tego jezyka mimo, ze się uczylam bardzo dlugo. Chciałam wyjechać do niemiec dorobić przed studiami no i pojechałam z kolezanka, ale ja za bardzo się z nimi dogadać nie moglam. Teraz się nauczyłam w joncu w miesiac! I znow pojade na wakacje, bo pieniadze dobre.
Magda
Czwartek 19.03.2020
Marzylo mi się stanowisko asystenckie w dużej firmie, ale wymogiem był jezyk niemiecki. Trochę mi się spieszylo z nauka, bo wiadomo, nabor nie trwa wiecznie. Dzieki metodzie audiolingwalnej poznałam go w nieco ponad miesiac i dostalam prace! Teraz zaczynam poziom zaawansowany.
Olek
Środa 25.03.2020
Super metoda, polecam każdemu. Dzieki niej można bardzo szybko nauczyc się wuelu jezykow obcych ja już się nauczylem angielskiego, niemieckiego i teraz będę wloskiego.
Klaudia
Niedziela 12.04.2020
Jestem bardzo zadowolona z kursu. Nie dosc ze szybko i trwale to jeszcze tanio. Bo jak się policzy ile trzeba wydac na kursy stacjonarne to się okazuje ze ten kurs kosztuje grosze.
Alicja
Wtorek 14.04.2020
Tez jestem bardzo zadowolona z kursu i każdemu bardzo polecam. Teraz zaczynam poziom zaawansowany.
Dodaj swój komentarz
Twój adres e-mail nie będzie widoczny publicznie.
Infolinia: 734 565 446
pn. - pt. : 8:00 - 16:00
sb.: nieczynne
Adres korespondencyjny:
ul. Pory 78,
02-757 Warszawa
Biuro Obsługi Klienta
bok@szkoleniajezykowe.eu
Chcesz uzyskać więcej informacji? Napisz do nas
Płatność i dostawa
Copyright © 2021 WAXY. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Na górę strony