Język włoski

Włoski
poziom podstawowy
DARMOWA DOSTAWA
Cena kursu
1598 PLN
zamów kurs

Kurs włoskiego dla początkujących (A1-A2)

Włoski to przede wszystkim język niezliczonej ilości wybitnych oper. Ale nie tylko! Italia to także ojciec innych dziedzin sztuki, których zrozumienie jest pełne jedynie wtedy, gdy przedstawiane są w oryginale. Kurs włoskiego metodą immersji-językowej to idealne rozwiązanie dla pasjonatów języka, kultury Włoch lub pracowników międzynarodowych firm.

Kurs immersji-językowej w bardzo przystępny i szybki sposób pozwala przyswoić język włoski, umożliwiając swobodną komunikację oraz rozumienie treści pisanych i dźwiękowych. Dzięki imersji w całości zanurzasz się w języku, dzięki czemu Twój mózg uczy się go w sposób naturalny. Przekonaj się, że nauka włoskiego może być dobrą zabawą!

 

Co otrzymujesz: 

  • 40 lekcji na płycie DVD, opracowanych metodą immersji-językowej
  • Pełną wiedzę na temat automatycznej metody przyswajania języków
  • Możliwość nauki w dowolnym miejscu i czasie
  • Niezawodną metodę, z którą opanujesz włoski w 40 dni

 

Czego się nauczysz:

Słownictwa
Poznasz najczęściej używane słowa i zwroty, które umożliwią Ci swobodną komunikację w codziennych sytuacjach, a także rozumienie włoskich dzieł pisanych i w formie audio.

 

Poprawnej wymowy i rozumienia ze słuchu
Z kursem immersji-językowej poznasz specyfikę włoskiego akcentu i zaczniesz poprawnie wymawiać poszczególne słowa i zdania. W całości zagłębisz się w języku, osłuchując z jego specyficzną wymową, dlatego nie będziesz miał problemu z konwersacją i rozumieniem włoskich przekazów.

 

Gramatyki
Dla wielu gramatyka to najtrudniejszy element w procesie nauki języka obcego. Z metodą immersji-językowej Twój mózg zaczyna przyswajać gramatykę całkowicie automatycznie, naturalnie wykorzystując ją podczas różnego rodzaju konwersacji.
Komentarze
Sylwester
Wtorek 10.03.2020
Matko co ja się nameczylem z tym diabelskim jezykiem… w koncu poznałem go dzieki tej metodzie
Kasia
Niedziela 15.03.2020
Miałam tak samo. Za nic nie moglam pojac tego jezyka mimo, ze się uczylam bardzo dlugo. Chciałam wyjechać do niemiec dorobić przed studiami no i pojechałam z kolezanka, ale ja za bardzo się z nimi dogadać nie moglam. Teraz się nauczyłam w joncu w miesiac! I znow pojade na wakacje, bo pieniadze dobre.
Magda
Czwartek 19.03.2020
Marzylo mi się stanowisko asystenckie w dużej firmie, ale wymogiem był jezyk niemiecki. Trochę mi się spieszylo z nauka, bo wiadomo, nabor nie trwa wiecznie. Dzieki metodzie audiolingwalnej poznałam go w nieco ponad miesiac i dostalam prace! Teraz zaczynam poziom zaawansowany.
Olek
Środa 25.03.2020
Super metoda, polecam każdemu. Dzieki niej można bardzo szybko nauczyc się wuelu jezykow obcych ja już się nauczylem angielskiego, niemieckiego i teraz będę wloskiego.
Klaudia
Niedziela 12.04.2020
Jestem bardzo zadowolona z kursu. Nie dosc ze szybko i trwale to jeszcze tanio. Bo jak się policzy ile trzeba wydac na kursy stacjonarne to się okazuje ze ten kurs kosztuje grosze.
Alicja
Wtorek 14.04.2020
Tez jestem bardzo zadowolona z kursu i każdemu bardzo polecam. Teraz zaczynam poziom zaawansowany.
Dodaj swój komentarz
Twój adres e-mail nie będzie widoczny publicznie.
Infolinia: 734 565 446
pn. - pt. : 8:00 - 16:00
sb.: nieczynne
Adres korespondencyjny:
ul. Pory 78,
02-757 Warszawa
Biuro Obsługi Klienta
bok@szkoleniajezykowe.eu
Chcesz uzyskać więcej informacji? Napisz do nas
Płatność i dostawa
Copyright © 2021 WAXY. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Na górę strony