Język niemiecki zaawansowany

Niemiecki
poziom zaawansowany
DARMOWA DOSTAWA
Cena kursu
1598 PLN
zamów kurs

Kurs niemieckiego dla zaawansowanych (B1-B2)

Kurs niemieckiego dla zaawansowanych to specjalnie opracowane słownictwo i gramatyka, która pozwalają rozwinąć kompetencje językowe do poziomu zaawansowanego. Nauka metodą immersji-językowej pozwoli Ci opanować niemiecki w mowie i piśmie, umożliwiając swobodną komunikację na wielu płaszczyznach.

Lekcje zostały opracowane w taki sposób, aby nie tylko poszerzyć zasób słownictwa wykorzystywanego na co dzień, ale również umożliwić swobodną konwersację na tematy bardziej zaawansowane. Dodatkowo z materiałów poznasz niemiecką kulturę i obyczaje, co pozwoli na pełne zapoznanie się z językiem niemieckim.

 

Co otrzymujesz: 

  • 40 zaawansowanych lekcji, dzięki którym poznasz niemieckie słownictwo i gramatykę
  • Informacje na temat niemieckiej kultury i obyczajów
  • Niezawodną metodę, która pozwoli Ci poznać niemiecki na poziomie zaawansowanym
  • Możliwość nauki w dowolnym miejscu i czasie – w domu, drodze do pracy czy kolejce

 

Czego się nauczysz:

Słownictwa i swobodnej konwersacji
Kurs metoda immersji-językowej nastawiony jest na swobodną komunikację. Dzięki specjalnie opracowanym lekcjom poznasz różnorodne słownictwo, dostosowanego do konkretnych sytuacji, również nietypowych, sytuacji.

 

Poprawnej pisowni i rozumienia ze słuchu
Mimo że umiejętność swobodnej rozmowy jest uznawana za najważniejszą w procesie nauki języka obcego, to niemniej ważna jest sprawność pisemna. Kurs nauczy Cię poprawnej pisowni niemieckich słów i zastosowania odpowiedniej gramatyki. Zaczniesz też rozumieć ze słuchu, doskonale rozpoznając każde słowo.

 

Gramatyki
Oparty na imersji kurs immersji-językowej pozwoli Ci w krótkim czasie przyswoić niemiecką gramatykę i wykorzystywać ją naturalnie podczas różnego rodzaju komunikacji.
Komentarze
Sylwester
Wtorek 10.03.2020
Matko co ja się nameczylem z tym diabelskim jezykiem… w koncu poznałem go dzieki tej metodzie
Kasia
Niedziela 15.03.2020
Miałam tak samo. Za nic nie moglam pojac tego jezyka mimo, ze się uczylam bardzo dlugo. Chciałam wyjechać do niemiec dorobić przed studiami no i pojechałam z kolezanka, ale ja za bardzo się z nimi dogadać nie moglam. Teraz się nauczyłam w joncu w miesiac! I znow pojade na wakacje, bo pieniadze dobre.
Magda
Czwartek 19.03.2020
Marzylo mi się stanowisko asystenckie w dużej firmie, ale wymogiem był jezyk niemiecki. Trochę mi się spieszylo z nauka, bo wiadomo, nabor nie trwa wiecznie. Dzieki metodzie audiolingwalnej poznałam go w nieco ponad miesiac i dostalam prace! Teraz zaczynam poziom zaawansowany.
Olek
Środa 25.03.2020
Super metoda, polecam każdemu. Dzieki niej można bardzo szybko nauczyc się wuelu jezykow obcych ja już się nauczylem angielskiego, niemieckiego i teraz będę wloskiego.
Klaudia
Niedziela 12.04.2020
Jestem bardzo zadowolona z kursu. Nie dosc ze szybko i trwale to jeszcze tanio. Bo jak się policzy ile trzeba wydac na kursy stacjonarne to się okazuje ze ten kurs kosztuje grosze.
Alicja
Wtorek 14.04.2020
Tez jestem bardzo zadowolona z kursu i każdemu bardzo polecam. Teraz zaczynam poziom zaawansowany.
Dodaj swój komentarz
Twój adres e-mail nie będzie widoczny publicznie.
Infolinia: 734 565 446
pn. - pt. : 8:00 - 16:00
sb.: nieczynne
Adres korespondencyjny:
ul. Pory 78,
02-757 Warszawa
Biuro Obsługi Klienta
bok@szkoleniajezykowe.eu
Chcesz uzyskać więcej informacji? Napisz do nas
Płatność i dostawa
Copyright © 2021 WAXY. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Na górę strony